≡ menu

Kable wysokich napięć

Od momentu założenia firmy w 1967 roku, działając w branży metali kolorowych, ILJIN Electric, spółka ILJIN Group, rozwinęła się w firmę specjalizującą się w elektroenergetyce i telekomunikacji oraz surowcach.

ILJIN Electric Cable Division rozpoczął produkcję kabli wysokich napięć w 1994 roku, od tego czasu firma powiększała się dwukrotnie każdego roku, a obecnie ILJIN stał się jednym z czołowych producentów kabli wysokich napięć na świecie. ILJIN Electric Cable Division posiada pionowe linie do ciągłej wulkanizacji umożliwiające produkcję kabli najwyższych napięć. Kable ILIJN na napięcie do 400 kV zostały przebadane z pozytywnymi wynikami przez największe europejskie laboratorium badawcze KEMA i zaakceptowane przez wiele światowych spółek przesyłowych i dystrybucyjnych np. Enel - Włochy, Endesa - Hiszpania, Vattenfall - Niemcy itd. ILJIN oferuje kable z własnym osprzętem lub z osprzętem firmy Pfisterer.

ILJIN Electric działa w różnorodnych obszarach przemysłu, jak na przykład transformatory dużych mocy, aparatura łączeniowa GIS wysokich napięć, zautomatyzowany system dystrybucji energii, pompy, kable wysokich i najwyższych napięć, kable telekomunikacyjne miedziane i światłowodowe, powszechnie stosowane rozwiązania (RFID, SI), druty miedziane, druty invarowe i materiały dla elektroniki. 

NazwaDataRozmiar
ehv_cable_system.pdf2017-12-12 00:009789,60 KB
  • Zircon Poland Sp. z o.o.
    ul. Klimczaka 5/1
    02-797 Warszawa, Polska

  • Tel. (+48 22) 816 85 41
    E-mail: zircon@zircon.pl

  • Logo Zircon

logo Script logo