≡ menu

ZTT - Jiangsu Zhongtian Technology Co., Ltd. – Chiny

ZTT -  Jiangsu  Zhongtian  Technology  Co.,  Ltd.  –  Chiny (www.zttcable.com), to jeden z największych na świecie producentów kabli i przewodów.  Firma Jiangsu  Zhongtian  Technology   weszła na rynek polski w 2003 r. i od tego czasu jest symbolem jakości i niezawodności. W ciągu 11 lat działalności na polskim rynku firma ZTT zrealizowała kilkaset dostaw osprzętu do przewodów tradycyjnych stalowo-aluminiowych, przewodów wysokotemperaturowych oraz OPGW. Znana jest zarówno na polskim, europejskim jak i światowym rynku z z bardzo dobrych parametrów technicznych, doskonałej jakości przewodów i osprzętu liniowego. 

Osprzęt firmy ZTT został wykorzystany do realizacji kilku kluczowych inwestycji w Chinach takich jak: ±800kV HVDC Jinping - Sunan Transmission Line, ±800kV Xiangjiaba - Shanghai DC UHV Power Transmission Line, 750kV Laxiwa - Guanting Transmission Line. 
Również w Polsce w oparciu o osprzęt produkcji ZTT została zmodernizowana m.in. jedna z najważniejszych napowietrznych linii elektroenergetycznych PSE S.A., linia 220 kV Kozienice – Piaseczno – Mory.

 • Zircon Poland Sp. z o.o.
  ul. Klimczaka 5/1
  02-797 Warszawa, Polska

 • Tel. (+48 22) 816 85 41
  Fax (+48 22) 816 85 76
  E-mail: zircon@zircon.pl

 • Logo Zircon

logo Script logo